просп. Валерія Лобановського, 119, оф.206, Київ, Україна

(050) 836 64 96; (067) 928 68 60 ip@damas.ua Українська Русский

Час реєстрацій

Pivnik kvadrat

УВАГА! ЧАС ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ – НЕ ПРОПУСТИ!

Як ЦЕ краще зареєструвати? Як торгову марку чи корисний зразок? Що вигідніше? А якщо потрібен і домен? А як щодо виходу на ринок ЄС?

Пречудово, якщо Ви цим нарешті переймаєтеся! Тримати ідеї в «шухлядках» – безглуздо, коли ЦЕ можна запатентувати, зареєструвати і заробити кошти

Що дає реєстрація тм? Продавати під своїм лого товари і надавати послуги. Отримати домен в зоні юа і відкрити сайт. Маркувати товари штрих-кодом і надавати платні ліцензії.

Придумали новий спосіб чи дизайн? Запатентуйте і налагодіть своє виробництво! Це відкриє Вам безпечний вихід і на міжнародні ринки. А там уже прибуток в іноземній валюті.

Розробили цікаву етикетку? Зареєструйте її як промисловий зразок і  водночас як торгову марку. А потім сміливо тягніть недобросовісних конкурентів до суду за підробку.

Комп’ютерна програма, сценарій до фільму, мелодія для рінгтону – зареєструйте як авторські права. Матимете право на визнання авторства, отримання роялті, укладання комерційних контрактів.

Отже можливостей заробити на своїй ідеї – предостатньо. Безкоштовна консультація і допомога з нашого боку – гарантовано. Вам лишається лише подати знак, що Ви готові зробити крок до свого бізнесу)

Тож телефонуйте просто зараз – (093) 903 16 24 і почнемо разом.

Бізнес-гороскоп2017 застерігає, що Півень буде прихильним до того, хто діє. А  хто й досі вагається – ні з чим і лишається.