просп. Валерія Лобановського, 119, оф.206, Київ, Україна

(050) 836 64 96; (067) 928 68 60 ip@damas.ua Українська Русский

е-заявка на ТМ

5-min

5 хв (!) на подачу заявки в Укрпатент на реєстрацію торговельної марки? Так, цілком реально, і це не рекламна «замануха». Мова йде про електронне подання заявки, інакше кажучи, попереднє бронювання реєстрації.

Ви ж напевно не раз користувалися такою послугою, як попереднє онлайн замовлення квитків у театр чи на літак? Якщо здійснили бронювання – повторно забронювати цей квиток ніхто не зможе. Так відбувається і з е-заявкою на тм: подали її в заклад експертизи –  і отримали пріоритет по даті – першість у поданні заявки. Хто йтиме слідом зі схожим знаком – отримає відмову.

В Укрпатенті ця послуга запроваджена вже декілька років, однак має деякі незручності для заявників – занадто об’ємна інструкція по користуванню та обов’язкове отримання цифрового підпису.

Якщо у Вас не маєте можливості та терпіння розібратися зі всіма цими тонкощами-нюансами електронної подачі заявки – ми зробимо це за Вас. Наш патентний повірений має свій електронний підпис та достатньо навичок, аби вправно і правильно подавати заявки на реєстрацію  за зазначені 5 хв.

І насамкінець, коли весь світ рухається на платформі on-line, то чому Вам стояти осторонь?.. Надумали зареєструвати свою ТМ – звертайтеся до нас.

5 хв нашої роботи і 45 днів у Вас аби вирішити остаточно: оплатити за реєстрацію чи відмовитися, дочекатися результатів пошуку, врешті-решт, клацнути по носі конкурента, який мав намір подати аналогічну з Вашою ТМ.

У разі чого – наші контакти є на сайті).