просп. Валерія Лобановського, 119, оф.206, Київ, Україна

(050) 836 64 96; (067) 928 68 60 ip@damas.ua Українська Русский

Час реєстрацій

Damas_Dog_Preview_1

Придумати бізнес-ідею,  запустити справу, отримати прибуток. Визнай, що вже міркував про це, і не раз. Особливо коли чуєш про успішний черговий стартап. Але перш ніж випробувати свою ідею на міцність та почати комерціалізацію, треба подбати  про її захист – «запатентувати»!

Запатентуй Ідею!

Патентувати ідею можна різними способами, в залежності від того, що лежить в основі задуму і який від цього буде зиск.

І. Ідея для просування своїх товару чи послуг.

Придумав цікаву назву чи логотип – зареєструй як торгову марку для маркування свого продукту. Назва, словесне позначення, трансформується в доменне ім’я для сайту.  Логотип, як графічне позначення, чітко вирізнятиме твій товар на поличках супермаркетів. І ти матимеш більше шансів виростити з торгової марки справжній brand.

ІІ. Ідея для залучення інвестицій.

Багато стартапів будує свій бізнес саме на інноваційних технологіях.

Винайшов новий пристрій чи технологію – отримай патент на винахід,  і шукай зацікавлених інвесторів. Ідея, яка «недотягує» до винаходу, може буде запатентована як корисна модель і при цьому мати не меншу популярність на ринку. Розробив виріб із новим дизайном?  Отримай design patent і починай заробляти гроші. Головне, щоб твої інноваційні ідеї вирізнялися як мінімум новизною і реальним промисловим застосуванням.

ІІІ. Ідея для отримання винагороди (роялті).

Якщо твої бізнес-задуми пов’язані з творчістю, креативом, художнім процесом,– зареєструй як авторське право, і не матимеш головного болю від плагіатчиків.

Про Copyright на тексти, музику, відео, фотографії  ти, навпевно, вже знаєш.

А як щодо ідей по організації фестів, створення сценаріїв для заходів, розробок методики навчального процесу – вебінару, воркшопу, стратегічної сесії? Все це також можна зареєструвати авторських правом і отримувати за це авторську винагороду – роялті.

Робимо висновок: якщо твоя ІДЕЯ є оригінальною, свіжою, здатною зацікавити споживача і бути йому корисною – дай їй шанс на життя.

Як генерувати ідеї для отримання прибутку ( попередньо запатентувавши їх), тобі вже відомо. Виникнуть питання – ми радо допоможемо.

І на останок, пару дружніх порад:

  1. «Запатентувати ідею» – все одно що її монополізувати – а це апріорі неможливо. Тому сам вираз «запатентувати ідею» є некоректним по суті, хоча й популярним по запитам у пошуковиках.
  2. Якщо ти не «запатентував» свою ідею в минулому році – НЕ ПОВТОРЮЙ своїх помилок у новому. Це просто нелогічно, і Песик-2018 може втратити до тебе зацікавленість і прихильність.