просп. Валерія Лобановського, 119, оф.206, Київ, Україна

(050) 836 64 96; (067) 928 68 60 ip@damas.ua Русский English

Претензії позов

Захищати свою інтелектуальну власність потрібно так само, як і свій дім. Ніхто не має право брати те, що йому по Законом не належить.

14795910_1571658779516950_804362117_o

Ваші права порушують? Вас звинувачують у порушенні чужих прав?

Як саме ми зможемо Вам допомогти, якщо:

Вам виставили претензію за порушення прав інтелектуальної власності – ми вивчимо питання, детально проаналізуємо, наскільки правомірними є такі дії і підготуємо відповідь на претензію.

Ви виявили, що Ваші права порушують

– ми допоможемо зібрати всю необхідну інформацію і розробити стратегію захисту з урахуванням найменших фінансових і часових витрат;

– ми звернемося від Вашого імені в суд, Антимонопольний комітет або інші державні органи та захистимо Ваш бізнес і професійну репутацію.

Наша патентна юридична компанія спеціалізується саме на справах у сфері інтелектуальної власності, де ми можемо забезпечити дійсно компетентний супровід і надати фахову оцінку. Погодьтеся, що в нашій сфері можна довіритися далеко не кожному, тому довіряйте тільки перевіреним фахівцям!

14813260_1571658849516943_904020451_o

Злодія інтелектуальної власності – відео-пірата, плагіатчіка-автора, конкурента, що паразитує на чужому бренду – треба жорстко присікти і притягти до відповідальності, а не миритися з роллю його покірної жертви.

Бренди, в які активно вкладають кошти, часто стають жертвами недобросовісної конкуренції, особливо в мережі Інтернет. Відкриття схожих доменів, інтернет-магазинів, віртуальних бутиків, що продають підробки оригінальної продукції або пропонують «унікальні» послуги, загрожує компанії втратою покупців і мільйонними збитками.

Як ми можемо Вам допомогти:

– Ми пропонуємо послугу з відстеження та аналізу таких порушень із подальшим врегулюванням, підготовкою претензій, судових позовів, скарг до комітету або посередницькі послуги щодо врегулювання конфлікту.

– Надаємо послуги щодо відстеження недобросовісних реєстрацій торговельних марок і підготовки заперечень проти заявок. Ми присічемо дії Вашого конкурента і не дозволимо зареєструвати свій знак, що має сумнівну патентну чистоту.

– Відслідковуємо порушення Ваших прав на митниці.

Не всі власники прав знають, що об’єкти інтелектуальної власності можна внести до митного реєстру, і в подальшому попередити порушення Ваших прав. Саме тому ми пропонуємо послугу з підготовки необхідної документації та внесення Ваших об’єктів до Митного реєстру.

Звертайтеся до нас по допомогу і не дозволяйте нікому паразитувати на Вашому доброму імені!