просп. Валерія Лобановського, 119, оф.206, Київ, Україна

(050) 836 64 96; (067) 928 68 60 ip@damas.ua Русский English

Розробка і реєстрація зображувальної ТМ

Вам потрібен логотип і терміново? В нашій студії дизайну ми розробимо зображення, яке задовольнить Ваші побажання в повній мірі, й настільки швидко, наскільки Ви цього потребуватимете. Від озвучення Вами ідеї до здачі готового логотипу – знадобиться максимум 2 тижні та декілька годин, аби подати його на реєстрацію як ТМ. І вартість послуги по ще діючому тарифу складає  всього 6 900 грн.

damas_logo_page_out-02

НАДІСЛАТИ ЗАПИТ

ОСНОВНА ПЕРЕВАГА: БУДЬ-ЯКИЙ ВАРІАНТ ЛОГОТИПУ БУДЕ ДОВЕРШЕНО І ЗАРЕЄСТРОВАНО

  1. У  Вас є назва (словесне позначення), однак після проведення попереднього пошуку виявилося, що вона не може бути зареєстрованою в якості торговельної марки. Ми стилістично «трансформуємо» Вашу назву у графічний логотип, який дозволить пройти всі умови реєстрації і при цьому збереже ідею, закладену в назві. Це найчастіший випадок, коли до нас звертаються клієнти.
  2. У Вас є логотип, однак первинна перевірка показала, що він не має розрізняльної здатності (ознак індивідуальності ). Ми доробимо Ваш знак таким чином, коли він був єдиним у своєму роді і при цьому відповідатиме всім жорстким вимогам реєстрації.
  3. Вам потрібен логотип як виключно зображувальне позначення – малюнок/символ/, емблема, без зазначення кольору (чорно-білий) чи кольоровий, простий чи складний за композицією. Ви ділитеся з нами своїм баченням нового лого, ми його розробляємо, перевіряємо на охороноздатність і впевнено готуємо до реєстрації.Таким чином, у будь-якому з випадків (зазначених вище) Ваш логотип у нашому виконанні здобуде один результат – гарантовану  реєстрацію.

Зателефонуйте нам або напишіть – всі нюанси по розробці /доробці/переробці логотипу обговоримо в телефонному чи електронному режимі.

Потрібна розробка назви? Зайдіть сюди!    

Цікавить комбінована торговельна марка (логотип і назва)?  Наша послуга по розробці брендутут!         

ВАМ НА ДОПОМОГУ