просп. Валерія Лобановського, 119, оф.206, Київ, Україна

(050) 836 64 96; (067) 928 68 60 ip@damas.ua Русский English

Отримання патенту

ПРИСТРІЙ, СПОСІБ, ДИЗАЙН

На порозі технологічного прогресу дуже важливо захищати свої ідеї. Якщо Ви створили щось унікально нове – Ваше рішення вважатиметься винаходом. Патент на винахід дозволить Вам отримати надійну охорону та згенерувати новий прибуток.

Винахідливі люди можуть не тільки дивувати світ своїми винаходами, а й заробляти на цьому чималі гроші.  Якщо у Ви вигадали чи розробили теж дійсно щось єдине у своєму олді – новий пристрій, незвичайна речовина, оригінальний спосіб – запатентуйте його! Ви отримаєте виключне право на свій винахід і зможете вигідно продати його зацікавленим іноземним підприємцям.

Винахід, корисна модель

ua.damas.ua_patents_page_out-02

Патент – це охоронний документ, який засвідчить Ваш пріоритет, авторство і право власності на об’єкт інтелектуальної власності. Отримавши патент, який діє в Україні 20 (на корисну модель – 10) років, Ви будете мати право не тільки використовувати свій винахід, а й передавати і продавати свої права за патентом, а також забороняти його використання іншими особами.

Якщо Ваша розробка трішки не “дотягує” до винаходу, значить, запатентуємо корисну модель! 

При підготовці заявочних матеріалів для патентування – опису винаходу та його формули, заяви на видачу патенту на винахід встановленого зразка, реферату, креслень (якщо на них є посилання в описі) – Ви можете зіткнутися з певними труднощами, вирішення яких потребує допомоги кваліфікованих патентознавців. Наша компанія має професійний досвід в проведенні робіт такого плану, і ми пропонуємо Вам повний комплекс послуг з отримання патенту.

Патент на корисну модель можна отримати за 7-9 міс., а на винахід – через 18 міс. Але, замовивши прискорену експертизу, цей термін можна скоротити до 3-5 (корисну модель) і 5-7 місяців (на винахід).

Вартість послуг від 8000 грн. враховуючи державні збори.

Промисловий зразок

ua.damas.ua_patents_page_out-01Якщо Ви відчули творчий політ думки і створили незвичну упаковку, розробили креативний дизайн етикетки, інтер’єру, одягу – Ви винайшли промисловий зразок.

Для позначення промислового зразку в багатьох країнах використовується такий термін як design, а патент на нього називають design patent. Щоб отримати охоронний документ на промисловий зразок, він повинен володіти новизною і оригінальністю (за всіма ознаками промзразок не повинен бути добре відомим, до дати подання заявки на реєстрацію).

Промисловий зразок захищає зовнішню форму Ваших креативних рішень. Тому якщо Ви не хочете, щоб інші особи (конкуренти) його імітували, Вам просто необхідно запатентувати промисловий зразок. Патент засвідчує пріоритет, авторство промислового зразка, і містить відомості про власника патенту, термін дії патенту, а також опис та перелік суттєвих ознак промислового зразка.

Строк дії патенту на промисловий зразок – 10 років і може бути продовжений на наступні 5 років.

Якщо Ви вирішили запатентувати промисловий зразок, то Ви можете самостійно подати заявочну документацію, але при цьому слід врахувати, що від правильного складання заявки буде залежати обсяг прав, що охороняються.

Ми маємо достатньо великий досвід виконання таких робіт і пропонуємо Вам повний комплекс послуг з отримання патенту на промисловий зразок вартістю від 2000 грн.

Щоб дізнатися більш докладні відомості про патентування промислового зразка, гарантії і цінах, або отримати консультацію з будь-яких питань, що цікавлять Вас, зателефонуйте нам: тел. (067) 928-68-60; (050) 836-64-96 або напишіть на e-mail: ip@damas.ua