просп. Валерія Лобановського, 119 Х, Київ, Україна

(050) 836 64 96; (067) 928 68 60 ip@damas.ua Русский English

скарга про порушення авторських прав

Як розблокувати сайт після скарги DMCA про порушення авторських прав

Google обмежив показ деяких сторінок вашого сайту, бо конкуренти подали на вас скаргу DMCA про порушення авторських прав?  Вас також звинувачують у зловживанні брендом, використанні чужого контенту, зображення чи продажу на сайті контрафактних товарів?

Якщо ця скарга неправомірна – ми виправимо цю ситуацію, подавши  в Google зустрічне сповіщення на цю скаргу. Єдина умова – ви дійсно є власником авторських прав чи торгової марки і в своїй діяльності користуєтесь тим об’ємом прав, який отримали після реєстрації.

ЗУСТРІЧНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ НА СКАРГУ DMCA

Не зважаючи на певний відсоток зневірених інтернет-користувачів, які відмовляються подавати апеляцію на скаргу, бо «не має сенсу чи марна трата часу та сподівань», ми спростовуємо цю хибну думку. Подавати зустрічну скаргу потрібно, інакше матимете суттєві фінансові збитки через втрати трафіку сайту, продажів і клієнтів.

Ваші дії:

  • Щойно ваш веб-майстер отримає по е-mail повідомлення – cаргу на кшталт «Ваші url видалено із Google Пошуку відповідно до Закону DMCA …», якомога швидше звертайтеся до нас Viber 050 836 64 96 або ip@damas.ua
  • Надайте інформацію про свою компанію та матеріали на сайті, які були видалені чи заблоковані компанією Google, а також перелік url сторінок, на яких було розміщено ці матеріали.

 Наші дії:

  • Ретельно вивчаємо інформацію, об’єктивно оцінюємо ситуацію та причини її виникнення, відповідно до цього розробляємо стратегію оскарження.
  • Від імені патентного повіреного готуємо та направляємо Зустрічне сповіщення про порушення Закону США «Про авторське право в цифрову епоху» (DMCA) з нормативно-правовим обґрунтуванням щодо відсутності зазначених порушень чи зловживання брендом та  доказами правомірного використання своїх законних прав власника.
  • Контролюємо процес до вирішення питання та повернення заблокованих сторінок сайту в пошукову видачу Google.
  • Якщо ваш конкурент знову подасть аналогічну скаргу, що в результаті спричинить чергові фінансові збитки через падіння трафіку сайту – ми підготуємо претензію  та притягнемо скаржника до відповідальності, але вже поза межами Google і згідно з національним законодавством, що є більш дієвим способом захисту від конкуренції.

БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

 ВИДАЛЕННЯ САЙТУ З РЕЗУЛЬТАТІВ ПОШУКУ – ПРИЧИНИ

Суть запиту (скарги) на видалення сайту, який ймовірно порушує чужі авторські права, виглядає приблизно так:

«URL зазначений в цьому повідомленні DMCA, зловживає брендом __ з використанням зображень, торгових марок, захищених авторським правом, які використовуються для просування контрафактних товарів на зазначених веб-сайтах. Ці веб-сайти продають підроблені продукти і вводять в оману користувачів Google, які шукають справжні продукти цього бренду…»

Чому трапляється така ситуація? Якщо коротко, то причин декілька:

Перша, найбільш поширеніша – типова конкурентна боротьба на ринку аналогічних товарів чи послуг.  Скарга DMCA складається і подається за веб-формою сповіщення, розробленою службою Google. Достатньо зазначити декілька слів про свого конкурента та його ймовірне зловживанням чужим брендом, коректно заповнити всі поля електронної форми, вставити url cайту і натиснути кнопку відправлення. І через деякий час ці сторінки уже можуть бути видалені з результатів пошуку.

Друга, специфічнатой випадок, коли одну і ту ж назву реєструють різні заявники в різних класах товарів і послуг. Кожен з них має свій сайт із цією назвою, звісно в різних доменах, але рекламуються вони в одному середовищі – Google. І ось тут виникає ситуація, коли особливо не вникаючи в правовий об’єм своєї чи чужої тм, закидають скаргами. Результат – хто перший поскаржився, той і позбувся «конкурента» на певний період.

Інші причини можуть бути пов’язані з неправомірним використанням ліцензій, франшизи, зміни власника бізнесу, переукладення договору тощо. Але, те що кількість запитів DMCA на видалення сторінок сайту, які щороку отримує Google, зростає в геометричній прогресії – це беззаперечний факт.

РЕЄСТРАЦІЯ ТОРГОВОЇ МАРКИ ТА АВТОРСЬКИХ ПРАВ  ЯК ЗАХИСТ БРЕНДУ

Якщо ви не бажаєте потерпати від

  • неправомірних дій конкурента, який має намір витіснити вас з ринку всіма доступними способами, в тому числі, у через Google;
  • втрати клієнтів через істотне просідання трафіку та позицій сайту;
  • використання без вашого дозволу (тобто крадіжки) вашого бренду, контенту, зображень, фотографій тощо;
  • нанесення шкоди діловій репутації

рекомендуємо офіційно зареєструвати ваш бренд або авторські права і таким чином захистити ваш бізнес.

Повірте, кошти, які ви вкладете в реєстрацію (від 1000 грн!) , абсолютно незначні порівняно з тими витратами, які ви можете понести в ринкові боротьбі за свій сайт, бренд і клієнта.

З будь-яких питань телефонуйте, пишіть – фахово проконсультуємо і допоможемо.