просп. Валерія Лобановського, 119 Х, Київ, Україна

(050) 836 64 96; (067) 928 68 60 ip@damas.ua Русский English

Міжнародний ринок

Вам необхідно захистити свої права шляхом Міжнародної реєстрації торговельної марки/промислового зразку/дизайну/винаходу. Для цього Вам не треба чекати закінчення терміну реєстрації в Україні. Достатньо подати заявку в національне патентне відомство – і дорога для міжнародної реєстрація відкрита.

  1. Торговельна марка

Реєстрація можлива за одним із трьох напрямків:

  • Мадридська система до 85 країн світу
  • Европа – єдина реєстрація у всіх європейських країнах
  • Через патентних повірених (наших колег) індивідуально у будь-якій із країн

Термін реєстрації  18-24 міс.,

Базові мита в швейцарських франках:
– За подачу заявки на реєстрацію торгової марки – 653 швейцарських франка;
– Додаткове мито за кольорове зображення – 250 швейцарських франків;
– Додаткове мито за кожен клас товарів і послуг понад три класів – 100 швейцарських франків;
– Додаткове мито за вказівку в заявці кожної країни, в якій вимагається правова охорона – 100 швейцарських франків та індивідуальне мито, якщо таке є, країни,  в якій вимагається правова охорона.

Наш гонорар за підготовку та подачу заявки на міжнародну реєстрацію – 3 000 грн.

2. Промисловий зразок

У деяких країнах промисловий зразок можна реєструвати за міжнародною Гаазькою системою, до котрої входить і Україна. Крім того, заявку про реєстрацію промислового зразка можна подавати безпосередньо до потрібної країни, але в такому випадку окрім українського представника, необхідно буде залучати і зарубіжного. Якщо заявка на реєстрацію вже була подана у країні-походження, надається шестимісячний пріорітет на охорону в майже будь-якій з країн світу. Тобто, датою подання заявки в цій країні – вважатиметься дата подання заявки в країні-походження.

Щодо вартості: базовий збір за Гаазькою угодою – 357 швейцарських франків;  індивідуальний збір у кожній окремій країні відрізняється. Вартість нашої винагороди залежить від обраної кількості країн та, у випадку, подання поза міжнародною системою – суми гонорару наших зарубіжних колег (від 100 у.о.).

3. Винахід

Винахід також можна реєструвати як за міжнародною процедурою – Договором про патентну кооперацію (PCT), так  і подаючи в кожне окреме патентне відомство. Проте, подача за міжнародною процедурою також передбачає певні особливості та не оминає потреби в зверненні до кожної окремої країни, проте надає початковий захист вже після звернення за реєстрацією. Крім того, якщо заявка на такий винахід вже була подана у країні-походження, Ви маєте право скористатися 12-місячним пріорітетом на звернення до майже будь-якої з країн світу, а тобто датою подання заявки в цій країні – вважатиметься дата подання заявки в країні-походження.

Вартість:

– офіційні платежі за PCT – від 8 000 грн.

– складання та подання міжнародної заявки – від 10 000 грн.

– індивідуальні платежі в кожній окремій країні  від 500 у.о.