просп. Валерія Лобановського, 119 Х, Київ, Україна

(050) 836 64 96; (067) 928 68 60 ip@damas.ua Русский English

НАЗВА, ІМ’Я ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ ТМ

Зареєструвати ім’я компанії, назву продукту, послуги – для нас не питання. Питання в іншому – які унікальні слова ви використаєте чи вигадаєте для своєї торгової марки. Якщо не маєте потрібного варіанту,  скористайтеся нашим –  розробка назви за 5 днів, вартість послуги – 1200 грн. Плюс 1 день для складання і подання заявки для реєстрації та 5100 грн. Погодьтеся, що це оптимальний варіант, коли вашому бізнесу потрібен Швидкий Старт.

ОСНОВНА ПЕРЕВАГА: НАЗВА ДЛЯ 100% РЕЄСТРАЦІЇ

 

У вас уже є декілька варіантів щодо назви, потрібна лише визначитися з найбільш підхожим для реєстрації? За 2 дні та 500 грн буде підібрана назва для компанії чи товару, яка пройде обов’язкову перевірку на унікальність та можливість реєстрації як доменного імені в зоні .ua.

ЗАМОВИТИ РОЗРОБКУ НАЗВИ

Розробку назви з таким же строком і бюджетом Вам можуть запропонувати і деінде, наприклад, у рекламної агенції. Або Ваші колеги, друзі придумають назву взагалі безкоштовно протягом кава-паузи. Однак існує велика ймовірність того, що в розробленій назві буде бракувати головного – гарантії отримання офіційної реєстрації.

Компанія «ДАМАС» таку гарантію дає, тому що в процесі розробки словесної  торговельної марки керується 3-ма принципами:

Унікальність – назва повинна мати розрізняльну здатність – вирізняти Ваш товар або послугу від схожих товарів/послуг інших торгових марок, представлених на ринку.

Патентна чистота – розроблений словесний знак проходить повну перевірку на охороноздатність (відповідність численним умовам реєстрації в патентному відомстві).

Юридичний супровід – назва, яка буде розроблена з урахуванням побажань клієнта, матиме наш постійний супровід на всіх етапах її реєстрації, до отримання охоронного документу – Свідоцтва на Знак для товарів і послуг.

Зателефонуйте нам або напишіть – всі нюанси по назві та її розробці /доробці/переробці обговоримо в телефонному чи електронному режимі.

Назва вже є, а цікавить саме розробка логотипу? Зайдіть сюди!     

Потрібна комбінована торговельна марка (логотип і назва) і все це швидко?  Наша послуга по розробці бренду – тут!     

ВАМ НА ДОПОМОГУ