просп. Валерія Лобановського, 119 Х, Київ, Україна

(050) 836 64 96; (067) 928 68 60 ip@damas.ua Русский English

Не встигли зареєструвати свою ТМ?

Не встигли зареєструвати свою торговельну марку, а конкуренти вже паразитують на Вашому доброму імені?

«Моє все багатство єсть моє добре ім’я»,

 Іван Котляревський «Наталка Полтавка»

 Ви лише збираєтеся офіційно зареєструвати назву своєї компанії, а хтось уже вже продає під цією назвою свої продукти чи пропонує послуги, або взагалі подає на реєстрацію як свій знак?

Саме найменування Вашої компанії Вам і допоможе відновити справедливість.

У відповідності зі ст. 6 Закону України «Про охорону прав на знаки для товарів і послуг» не можуть бути зареєстровані як знаки ті позначення, які є тотожними або схожими до ступеня змішування з фірмовими найменуваннями, що відомі в Україні і належать іншим особам, які одержали право на них до дати подання до Укрпатенту заявки щодо таких чи споріднених з ними товарів і послуг.

Захистити Ваше ім’я від чужих зазіхань допоможе й Закон України «Про захист від недобросовісної конкуренції».

Законом передбачено, що неправомірним є використання імені, комерційного (фірмового) найменування, торговельної марки (знаку для товарів і послуг), рекламних матеріалів, оформлення упаковки товарів і періодичних видань, інших позначень без дозволу (згоди) суб’єкта господарювання, який раніше почав використовувати їх або схожі на них позначення у господарській діяльності, що призвело чи може призвести до змішування з діяльністю цього підприємства.

Якщо Ви представляли Ваш товар або послугу на офіційних або офіційно визнаних міжнародних виставках і відтоді не минуло 6 місяців, сміливо й швиденько подавайте заявку до Укрпатенту – Вам буде встановлений пріоритет знаку.

Ви вже отримали правову охорону Вашого знаку в іншій державі – члені Паризької конвенції по охороні промислової власності або Всесвітньої торгової організації – у Вас пріоритет знаку.

Якщо інформація Вас зацікавила і бажаєте дізнатися про це детальніше, телефонуйте нам: (050) 836-64-96 або пишіть: ip@damas.ua

 БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

Ми зможемо захистити Ваші права й Ваше добре ім’я:

– Своєчасно подати заявку до вітчизняного закладу експертизи – Укрпатенту;

– Подати заперечення проти заявки конкурента щодо невідповідності наведеного в ній по-значення умовам надання правової охорони, встановленим законом;

– Звернутися до Антимонопольного комітету України із заявою про захист прав;

– І нарешті, отримати рішення на Вашу користь у суді.

«ДАМАС» – Гарантія успіху і захищеності Вашого бізнесу!