просп. Валерія Лобановського, 119 Х, Київ, Україна

(050) 836 64 96; (067) 928 68 60 ip@damas.ua Русский English

Що необхідно для реєстрації торговельної марки

Позначення

В якості своєї торгової марки Ви можете подати на реєстрацію позначення

за формою:

– словесне (слова, поєднання букв, що мають словесний характер, поєднання слів)

– зображувальне (логотип, символ, малюнок)

– комбіноване (поєднання словесного і зображувального)

– об’ємне (тривимірне)

– колір як такий

за кольором

– без зазначення кольору

– кольорове

Вибір кольору знака визначає вартість реєстрації та обсяг прав, отриманих після реєстрації.

Заявник

Заявником, а в майбутньому власником права на торговельну марку, може бути як фізична, так і юридична особа. При цьому вартість реєстрації однакова. Якщо заявників декілька, тоді державний збір за подачу заявки збільшиться до 130%.

Документи

Для реєстрації торговельної марки необхідні такі документи:

для фізичної особи – копія паспорта, ідентифікаційного коду, відомості про місце проживання (якщо ці дані відрізняються від даних паспорта);

для юридичної особи – свідоцтво про держреєстрацію (або виписка з держреєстру), довідка ЄДРПОУ.

Терміни

Стандартна процедура розгляду Вашої заявки з моменту її подання до отримання свідоцтва займає 14-16 місяців. Прискорення можливо на будь-якому етапі проходження діловодства Вашої заявки. Терміни по отриманню свідоцтва за прискореною процедурою складаю від 5 до 9 міс.

Процедура

Якщо Ви остаточно визначилися з формою і кольором позначення, видами діяльності, для яких реєструватиметься Ваша ТМ, і термінами реєстрації (традиційним чи проскореним) – звертайтеся до нас. Протягом 1 дня ми складемо і подамо Вашу заявку на реєстрацію знака. Заявка включає в себе заяву і заявочні матеріали, підготовлені згідно з Правилами складання, подання та розгляду заявки на видачу свідоцтва України на знак для товарів і послуг.

У наші обов’язки також входить контроль над діловодством за Вашою заявкою і ведення переписки в процесі проходження експертизи.

Якщо у Вас виникли питання, зателефонуйте на будь-який зручний для Вас номер телефону, напишіть на ip@ua.damas.ua.ua або скористайтеся нашою найпопулярнішою послугою

БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ