просп. Валерія Лобановського, 119 Х, Київ, Україна

(050) 836 64 96; (067) 928 68 60 ip@damas.ua Русский English

Правова допомога до і після реєстрації

Ми готові надати додатково ряд послуг, які можуть виявитися для Вас украй необхідними. Дані послуги розроблені з урахуванням запитів клієнтів компанії.

  1. Підготовка документів для встановлення пріоритету знака, якщо Ви брали участь у міжнародній виставці, – 1000 грн.
  2. Ви дізналися, що недобросовісні конкуренти подали на реєстрацію Вашу або схожу з Вашої торгову марку? Ми підготуємо заперечення проти реєстрації такого знаку. Вартість наших послуг – від 5 000 грн + державний збір 1 000 грн.
  3. Якщо в ході експертизи знака Ви отримали повідомлення про можливу відмову (попередню відмову) – ми підготуємо письмову мотивовану відповідь із доводами на користь реєстрації Вашої торгової марки і переконаємо експертизу прийняти рішення на Вашу користь. Підготовка та подача документів – від 2 500 грн.
  4. Якщо в процесі реєстрації у Вас виникла необхідність внести зміни в матеріали заявки, в тому числі пов’язані зі зміною особи заявника, ми це зробимо: послуги від 500 грн + державний збір 100-800 грн (у залежності від обсягу і складності зміни). Якщо зміни потрібно внести вже після видачі свідоцтва, тобто до Реєстру, необхідно заплатити держзбір 800 грн і наші послуги від 500 грн.
  1. Ви отримали відмову в реєстрації знака? Ми подамо заперечення проти такого рішення і представимо Ваші інтереси в Апеляційній палаті – від 5 000 грн + держзбір 1 700 грн.
  1. Продовжим дію свідоцтва на Вашу торговельну марку ще на 10 років – 1000 грн, при цьому держзбір становить 3 000 грн (1 клас).
  1. Послуги нашої компанії, пов’язані з визнанням Вашого знака добре відомим в Україні, коштує від 8 000 грн + 4 000 держзбір. Якщо Ви не згодні з тим, що чийсь знак визнано добре відомим в Україні, тоді за 3 000 грн ми підготуємо правовий аналіз щодо оскарження рішення Апеляційної палати та стільки ж Вам треба заплатити за підготовку позовної заяви і документів до нього.
  1. Ви хочете зареєструвати знак зі словом УКРАЇНА (українська, ua)? Ми вивчимо Ваші шанси та надамо письмові рекомендації за 3000 грн., підготуємо документи для подачі до Апеляційної палати за 5 000 грн. і представимо Ваші інтереси.
  1. Хочете отримати дублікат Вашого свідоцтва на знак для товарів і послуг або виписку з Реєстру? Ми підготуємо і направимо відповідне клопотання до Державної служби інтелектуальної власності України за 500 грн.
  1. Якщо Ви не знайшли в цьому переліку послуги, необхідної для Вас, зателефонуйте на будь-який зручний номер телефону, напишіть на ip@damas.ua або скористайтеся нашою найпопулярнішою послугою «Безкоштовна консультація». Ми вирішимо проблему будь-якої складності.

ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Працюємо тільки на позитивний результат!