просп. Валерія Лобановського, 119, оф.206, Київ, Україна

(050) 836 64 96; (067) 928 68 60 ip@damas.ua Русский English

Правова допомога до і після реєстрації

Ми готові надати додатково ряд послуг, які можуть виявитися для Вас украй необхідними. Дані послуги розроблені з урахуванням запитів клієнтів компанії.

  1. Підготовка документів для встановлення пріоритету знака, якщо Ви брали участь у міжнародній виставці, – 500 грн.
  2. Ви дізналися, що недобросовісні конкуренти подали на реєстрацію Вашу або схожу з Вашої торгову марку? Ми підготуємо заперечення проти реєстрації такого знаку. Вартість наших послуг – від 3 000 грн + державний збір 1 000 грн.
  3. Якщо в ході експертизи знака Ви отримали повідомлення про можливу відмову (попередню відмову) – ми підготуємо письмову мотивовану відповідь із доводами на користь реєстрації Вашої торгової марки і переконаємо експертизу прийняти рішення на Вашу користь. Підготовка та подача документів – від 2 500 грн.
  4. Якщо в процесі реєстрації у Вас виникла необхідність внести зміни в матеріали заявки, в тому числі пов’язані зі зміною особи заявника, ми це зробимо: послуги від 500 грн + державний збір 100-800 грн (у залежності від обсягу і складності зміни). Якщо зміни потрібно внести вже після видачі свідоцтва, тобто до Реєстру, необхідно заплатити держзбір 800 грн і наші послуги від 500 грн.
  1. Ви отримали відмову в реєстрації знака? Ми подамо заперечення проти такого рішення і представимо Ваші інтереси в Апеляційній палаті – від 3 000 грн + держзбір 1 700 грн.
  1. Продовжим дію свідоцтва на Вашу торговельну марку ще на 10 років – від 500 грн, при цьому держзбір становить 3 000 грн (1 клас).
  1. Послуги нашої компанії, пов’язані з визнанням Вашого знака добре відомим в Україні, коштує від 8 000 грн + 4 000 держзбір. Якщо Ви не згодні з тим, що чийсь знак визнано добре відомим в Україні, тоді за 3 000 грн ми підготуємо правовий аналіз щодо оскарження рішення Апеляційної палати та стільки ж Вам треба заплатити за підготовку позовної заяви і документів до нього.
  1. Ви хочете зареєструвати знак зі словом УКРАЇНА (українська, ua)? Ми вивчимо Ваші шанси за 1 800 грн., підготуємо документи для подачі до Апеляційної палати за 3 000 грн. і представимо Ваші інтереси.
  1. Хочете отримати дублікат Вашого свідоцтва на знак для товарів і послуг або виписку з Реєстру? Ми підготуємо і направимо відповідне клопотання до Державної служби інтелектуальної власності України за 500 грн.
  1. Якщо Ви не знайшли в цьому переліку послуги, необхідної для Вас, зателефонуйте на будь-який зручний номер телефону, напишіть на ip@damas.ua або скористайтеся нашою найпопулярнішою послугою «Безкоштовна консультація». Ми вирішимо проблему будь-якої складності.

ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Працюємо тільки на позитивний результат!