просп. Валерія Лобановського, 119 Х, Київ, Україна

(050) 836 64 96; (067) 928 68 60 ip@damas.ua Русский English

БРЕНД, ВЛАСНА ТОРГОВА МАРКА ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ

Хочу зареєструвати свій бренд, але маю лише ідею – з чого почати? На ці запити у нас є універсальне рішення – «Бренд під ключ». Розробка власної торгової марки та гарантована реєстрація дозволяє отримати Бренд готовий для використання. Якщо у вас горять терміни по запуску бізнесу чи для інтернет-магазину терміново потрібен домен, ви можете отримати готову торгову марку за прискореною процедурою.

ОСНОВНА ПЕРЕВАГА: Ready-to-use Brand

Розробка і реєстрація конкурентоздатного Знаку для товарів і послуг – це:

  • Заощадження коштів і часу, що важливо для стартапу. Замовити  комплексну послугу значно вигідніше в одній компанії – патентній, яка працює також і з дизайнерами – аніж в різних по специфіці роботи компаніях;
  • Гарантована реєстрація бренду, яку здатні забезпечити лише спеціалісти в сфері інтелектуальної власності. Усі торговельні марки, розроблені в компанії «ДАМАС», мають Свідоцтва про державну реєстрацію;
  • Розвиток свого бізнесу не тільки на вітчизняному, а й міжнародному ринках. Подавати заявку на міжнародну реєстрацію  ви можете відразу після подачі заявки в Україні.

ЗАМОВИТИ РОЗРОБКУ БРЕНДУ

Цікавить лише РОЗРОБКА НАЗВИ? Зайдіть сюди!

ПОТРІБЕН ЛОГОТИП? Для Вас розробка логотипу

Якщо Вас зацікавили наші послуги –  зв’яжіться з нами, і ми оперативно  відповімо і проконсультуємо щодо вашого майбутнього Бренду.

ВАМ НА ДОПОМОГУ