просп. Валерія Лобановського, 119 Х, Київ, Україна

(050) 836 64 96; (067) 928 68 60 ip@damas.ua Русский English

Навіщо потрібна реєстрація ТМ

В наш час стрімкого розвитку ринкових відносин питання щодо доцільності реєстрації торгової марки звучить якось навіть нелогічно. Однак дехто ще може сумніватися, чи варто витрачати на це свій час і кошти.

Пам’ятайте, що реєстрація торгової марки це Ваше право, а не обов’язок.

Однак лише зареєструвавши торгову марку, Ви маєте виключні права:

  1. Забороняти іншим особам використовувати
  • торговельну марку стосовно товарів і послуг, для яких зареєстровано Ваша торгова марка, а також для споріднених товарів і послуг, якщо внаслідок такого використання можна ввести в оману щодо особи, яка виробляє товари або надає послуги;
  • позначення, схоже із зареєстрованою торговельною маркою, щодо таких же і споріднених товарів і послуг, якщо внаслідок такого використання ці позначення і торговельну марку можна сплутати.
  1. Передавати будь-якій особі право власності на торговельну марку повністю або щодо частини зазначених товарів і послуг, на підставі договору.
  2. Надати будь-якій особі дозвіл (видати ліцензію) на використання торговельної марки на підставі ліцензійного договору.
  3. Проставляти поряд із торговельною маркою попереджувальне маркування, яке вказує на те, що ця торгова марка вже зареєстрована в Україні.
  4. При здійсненні посередницької діяльності, на підставі договору з виробником товарів або особою, що надає послуги, використовувати свою торговельну марку поряд з торговими марками зазначених осіб, а також замість їх торгових марок.

А також пам’ятайте, що Ви зобов’язані добросовісно користуватися Вашими правами!

Скористайтеся послугами нашої компанії і ми зареєструємо Вашу торговельну марку з максимальним об’ємом її правової охорони!

Більш детальну консультацію Ви зможете отримати за телефоном (044) 599-28-39 або електронною поштою: ip@damas.ua

Завжди раді Вам допомогти!