просп. Валерія Лобановського, 119 Х, Київ, Україна

(050) 836 64 96; (067) 928 68 60 ip@damas.ua Русский English

Термінова реєстрація

Будь яка реєстрація має свій строк, який не завжди чітко визначений законодавчими актами.

При веденні бізнесу і в повсякденному житті часто виникають ситуації, коли із тих чи інших причин Вам необхідно терміново отримати певний документ.

Реєстрація об’єктів інтелектуальної власності не виключення. Отримання свідоцтва на знак для товарів і послуг, авторського права, отримання патенту на винахід, корисну модель, промисловий зразок  – можливе за прискореною процедурою проходження діловодства.

  1. Торговельна марка/ знак для товарів та послуг/торговий знак/торговельний знак…

Загальний строк  реєстрації  від 18 до 20 міс.

Можна за 7 місяців отримати свідоцтва, сплативши від 13485 грн. (вартість залежить від виду знака (комбінована, словесна), наявності кольорової гами, кількості класів МКТП)

КАЛЬКУЛЯТОР ВАРТОСТІ 

  1. Промисловий зразок/ дизайн/ форма/ конструкція…

Отримання охоронного  документу на промзразок займе від 5 до 9 міс. В залежності від кількості поданих заявок.

При бажанні патент на промисловий зразок можна отримати на 3 міс., сплативши за всю процедуру реєстрації загалом  5000 грн.

  1. Винахід (корисна модель)

Зальний строк від подання заявки до отримання бажаного патенту сягає до 18 міс.

Вартість послуг, включаючи державні збори, пристрою/сировини/способу від 8 тис. грн.. і до … – все залежить від складності винайденого Вами об’єкту, але офіційне прискорення (за 5 міс.) отримання патенту на корисну модель збільшить Ваш бюджет лише на 3000 грн.  А отримати патент на винахід  можна за 7 міс. сплативши додатково 8000 грн.(1 незалежний пункт формули).

  1. Авторське свідоцтво

Процедура реєстрації авторського права займає 2 місяці.

У разі необхідності термінового отримання свідоцтва для прийняття участі в тендері чи для інших важливих заходів, дана процедура може бути скорочена до 3 тижнів.

Звертайтесь до нас і ми проконсультуємо з питань прискореної реєстрації об’єктів інтелектуальної власності: потрібно чи необхідно у Вашому випадку витрачати додатково кошти.