просп. Валерія Лобановського, 119, оф.206, Київ, Україна

(050) 836 64 96; (067) 928 68 60 ip@damas.ua Українська Русский

Розробка і реєстрація комбінованої ТМ

Планую створити свій бренд, з чого почати?  Запити саме такого змісту надходять до нас найчастіше, тому послугу « Бренд під ключ» ми  створили як unique proposition – розробка повноцінної ТМ «з нуля» і її офіційна реєстрація. Стартапам, які зацікавлені в швидкісному русі бізнесу, ми розробимо сильний Знак для товарів і послуг і зареєструємо за декілька місяців. Та незалежно від терміну реєстрації Ваш знак матиме усі шанси стати успішним і відомим Брендом.

damas_logo_page_out-03

НАДІСЛАТИ ЗАПИТ

ОСНОВНА ПЕРЕВАГА: КОЛИ ЧАС РОБИТИ ГРОШІ

Якщо Вам потрібна саме така послуга, як розробка і реєстрація повноцінного і конкурентоспроможного Знаку для товарів і послуг, значить у Вас серйозні наміри щодо:

  • розвитку свого бізнесу не лише на вітчизняному, а й, як мінімум, європейському ринках;
  • раціонального використання та заощадження свого часу і коштів. Замовити комплексну послугу значно вигідніше в одній юридичній патентній компанії, яка має в своєму штаті і спеціалістів по розробці дизайну, аніж в різних за специфікою роботи компаніях;
  • отримання гарантованого результату, який здатні забезпечити лише фахівці, що добре знають свою справу. Всі торговельні марки, розроблені в студії дизайну «ДАМАС», отримали державну реєстрацію.

Візьміть також до уваги, що крім звичайної – стандартної процедури реєстрації, яка на сьогоднішній день триває в Укрпатенті близько 18 місяців, інколи є сенс замовити прискорену – строком до 5 або 9 місяців.

Прискорену реєстрації Ви також можете замовити у нас за найпершої потреби, на будь-якому етапі проходження розгляду Вашої заявки на реєстрацію Знаку для товарів і послуг.

Потрібна лише розробка назви? Зайдіть сюди!

Маєте назву, але потрібен логотип? Для Вас розробка логотипу

Дайте нам знати, якщо Вам потрібні наші послуги.  Ми оперативно зв’яжемося з Вами і проконсультуємо конкретно і по суті. Адже Час робити гроші.

ВАМ НА ДОПОМОГУ