просп. Валерія Лобановського, 119, оф.206, Київ, Україна

(050) 836 64 96; (067) 928 68 60 ip@damas.ua Українська Русский

Розробка і реєстрація словесної ТМ

Розробку назви для  реєстрації ТМ в Україні і за кордоном Ви можете отримати вже за 10 робочих днів і за зниженою ринковою вартістю – 5 000 грн. Комплексна послуга «розробка назви + реєстрація», яка була ініційована нашими клієнтами, є економічно вигідним і перевіреним рішенням для швидкого старту бізнесу.

damas_logo_page_out-01

Потрібна лише назва? За 3 дні та 600 грн для Вас буде розроблено назву для компанії чи товару. Крім того, створена назва матиме пояснення свого походження, пройде обов’язкову перевірку на унікальність та можливість реєстрації домену.

НАДІСЛАТИ ЗАПИТ

ОСНОВНА ПЕРЕВАГА: ДОСТУПНІСТЬ ПОСЛУГИ ПРИ МІНІМАЛЬНИХ ВИТРАТАХ ЧАСУ І КОШТІВ

Розробку назви з таким же строком і бюджетом Вам можуть запропонувати і деінде, наприклад, у рекламної агенції, або ж взагалі безкоштовно назву придумають Ваші родні чи друзі. Однак існує велика ймовірність того, що в розробленій назві буде бракувати головного – гарантії отримання офіційної реєстрації.

Компанія «ДАМАС» таку гарантію дає, тому що в процесі розробки словесної  торговельної марки керується 3-ма головними принципами:

Унікальність – назва повинна виграшно вирізняти Ваш товар або послугу (мати розрізняльну здатність) від товарів або послуг інших торговельних марок, щедро представлених на ринку

Патентна чистота – розроблений словесний знак проходить повну перевірку на охороноздатність (відповідність строгим і численним умовам реєстрації в патентному відомстві).

Юридичний супровід – назва, яка буде розроблена з урахуванням побажань клієнта, матиме наш постійний супровід на всіх етапах її реєстрації, до отримання охоронного документу – Свідоцтва на Знак для товарів і послуг.

Зателефонуйте нам або напишіть – всі нюанси по назві та її розробці /доробці/переробці обговоримо в телефонному чи електронному режимі.

Назва вже є, а цікавить саме розробка логотипу? Зайдіть сюди!     

Потрібна комбінована торговельна марка (логотип і назва) і все це швидко?  Наша послуга по розробці брендутут!     

ВАМ НА ДОПОМОГУ