просп. Валерія Лобановського, 119 Х, Київ, Україна

(050) 836 64 96; (067) 928 68 60 ip@damas.ua Русский English

Купить продать ТМ

Що таке брендмаркет?

  • Це віртуальна площадка для продажу чи покупки зареєстрованих торговельних марок (знаків для товарів і послуг).

Кому це потрібно?

  • Підприємцям, бізнесам і всім, хто готовий до реалізації своїх бізнес-ідей, але не має зареєстрованої ТМ.  І часу очікувати довготривалої реєстрації свого знаку теж не має. А час – це гроші.
  • Власникам торговельних марок, які змінили вид діяльності і наразі зареєстровані знаки не використовують.  Розкручена ТМ має неабияку вартість, тож є можливість отримати чималий прибуток від її продажу. Навіть нерозкручена, але зареєстрована ТМ, вже має свою ціну, тож тримати її в «загашнику», без діла – не по-діловому.

В чому вигода?

  • Для тих, хто хоче придбати ТМ – вигода в колосальній економії часу, особливо, коли потрібно терміново, «на вчора». Традиційний термін реєстрації – не менше 14 місяців, а переоформлення документів всього 2-3 міс. До того ж, не доведеться ані ламати голову над вигадуванням назви/логотипу, ані хвилюватися отримати відмову в реєстрації знаку.
  • Для тих, хто хоче продати ТМ – отримання «живих» коштів, які можна вкласти в розвиток іншої справу. При цьому не потрібно витрачати свій час на процес продажу чи переоформлення документів – за Вас все зроблять наші юристи. Одним словом, інтелектуальна власність – це чудовий ліквідний актив.

Як це працює?

Якщо Ви зацікавилися  ТМ, виставленою у нашому брендмаркеті, – перш за все зверніть увагу на Класи для товарів і послуг, в яких ця марка зареєстрована. Якщо Ви плануєте займатися аналогічною діяльністю – купуйте ТМ, не вагаючись.

Якщо Ви хочете продати свою ТМ – ми виставимо її на продаж протягом декількох годин. Для Вас це буде безкоштовно – як для нашого клієнта. Єдине, спочатку уважно перевіримо реєстраційний статус  Вашої ТМ, аби уникнути непорозумінь.

7 Агенство  інтернет- маркетинга з повним переліком послуг. Послуги 35 та 42 кл.: консультування, рекламування,  ІТ. Доступ до управління Веб – сайтом. Додатково права власності на  аккаунти в соціальних мережах

EXPERT SYSTEM

ТМ зареєстрована для усіх послуг 36 кл .: фінансова діяльність, благодійна, страхова, послуги і операції з нерухомості і т.д.

Системные решения

ТМ зареєстрована для усіх послуг 35 кл .: реклама для третіх осіб, допомога в управлінні справами підприємств, послуги пов’язані з продажем і т.д. ; 36 кл .: фінансова діяльність, благодійна, страхова, послуги і операції з нерухомості і т.д.