просп. Валерія Лобановського, 119 Х, Київ, Україна

(050) 836 64 96; (067) 928 68 60 ip@damas.ua Русский English

Допомога

Вітаємо на нашому сайті!

Щиро підтримуємо Ваш намір бути проінформованим у питаннях інтелектуальної власності.

На сторінках сайту ми намагалися розмістили всю корисну інформацію таким чином, аби Ви мали можливість легко все віднайти. Перейдіть у розділи з послугами, перегляньте інфографіки, прорахуйте на калькуляторі вартість реєстрації, зазирніть до нашого блогу. Впевнені, Ви не лише знайдете для  себе потрібну інформацію, а відкриєте багато нової.

Однак, якщо не маєте часу на інформативне ознайомлення – скористайтеся  електронною формою «Безкоштовно консультація». Зазначте своє питання, вкажіть телефон чи e-mail і ми оперативно надамо Вам відповідь.

Надаєте перевагу усному спілкуванню? Наберіть будь-який із наших телефонних номерів, зазначених на сайті. З 9-ї до 18-ї години щодня, крім вихідних, ми охоче спілкуємося з нашими клієнтами. Можемо зателефонувати до Вас в конкретно заначений Вами час.

Бажаєте познайомитися особисто – завітайте до нас в офіс. Зручне місцерозташування, запашна кава і професійна безкоштовна консультація – Ви будете задоволені і проінформовані.

І незалежно від того, який спосіб для отримання інформації Ви оберете, ми завжди будемо раді допомогти.

Зрозуміло, що нова справа завжди потребує нових знань, інформації. Головне, не відмовляйтеся від своїх ідей, не зупиняйтеся на півдорозі – дізнавайтеся, питайте, консультуйтеся. Насправді, все  набагато простіше, ніж Ви гадаєте.

Успіху Вам у всіх починаннях! Ми – поруч.