просп. Валерія Лобановського, 119 Х, Київ, Україна

(050) 836 64 96; (067) 928 68 60 ip@damas.ua Русский English

Реєстрація торгової марки

В якості своєї торговельної марки Ви можете подати на реєстрацію позначення:

  • Словесне (слова, поєднання літер, що мають словесний характер, поєднання слів)
  • Зображувальне (логотип, символ, малюнок)
  • Комбіноване (поєднання словесного і зображувального)
  • Об’ємне (тривимірне)
  • Колір як є

ПОДАТИ ЗАЯВКУ

Заявником, а в майбутньому власником права на торговельну марку, може бути як фізична, так і юридична особа. При цьому вартість реєстрації однакова. Але якщо заявників декілька, збір за подачу заявки збільшиться до 130%.

Стандартна процедура розгляду Вашої заявки з моменту її подачі до отримання свідоцтва займає 18-20 місяців. Прискорення можливо на будь-якому етапі проходження діловодства Вашої заявки. Терміни по отриманню свідоцтва за прискореною процедурою складаю від 8 до 9 міс.

Якщо Ви визначилися з формою і кольором позначення, видами діяльності, для яких проводиться реєстрація Вашої ТМ, і термінами реєстрації – звертайтеся до нас. Протягом 1 дня ми складемо і подамо Вашу заявку на реєстрацію знака, яка включає в себе заяву і заявочні матеріали, підготовлені відповідно до   Правил складання, подання та розгляду заявки на видачу свідоцтва України на знак для товарів і послуг.

Вартість реєстрації торговельної марки в Україні становить від 2500 грн. з урахуванням державних платежів і наших послуг. Ціна на реєстрацію торговельної  марки може збільшитися, але лише за Вашим бажанням, а саме: реєстрація ТМ в кольорі +700 грн. Прискорена реєстрація торгового знаку з отриманням свідоцтва через 8 міс. + 6 900 грн або 10 800 грн (якщо знак комбінований).

Також вартість збільшитися за умови реєстрації знаку для товарів і послуг у декількох класах (види діяльності, товари відносяться до різних класів).

По закінченню експертизи поданих документів для отримання свідоцтва Вам необхідно доплатити ще 635 грн. Вартість може збільшитися на 150 грн. за кожен клас, заявлений на реєстрацію. І якщо Ваша торговельна марка подана на реєстрацію в кольорі, вартість за реєстрацію збільшиться ще на 100 грн.

Розрахувати всю вартість Ви можете у нас на КАЛЬКУЛЯТОРІ

Термін дії свідоцтва – 10 років, з можливістю подальшого продовження за умови оплати додаткового збору.

Якщо у Вас виникли питання, зателефонуйте нам по тел.: (050) 836 64 96; (067) 928-68-60; (044) 599 28 39 та отримайте безкоштовну консультацію;
Напишіть на ip@damas.ua і отримайте відповіді на всі Ваші питання.

«ДАМАС» – гарантія успіху і захищеності Вашого бізнесу!