просп. Валерія Лобановського, 119 Х, Київ, Україна

(050) 836 64 96; (067) 928 68 60 ip@damas.ua Русский English

ЛОГОТИП, ЕМБЛЕМА ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ ТМ

Вам потрібен логотип для реєстрації і терміново? Ми розробимо лого, яке буде відповідати і вашим побажанням, і вимогам реєстрації. Від озвучування ідеї до презентації остаточного  варіанту знадобиться 10 днів і 2800 грн.  Далі оперативна підготовка та подання заявки на реєстрацію  логотипа  – 1 день / 5100 грн. Якщо вас влаштовує така пропозиція по вартості й часу і потрібна реєстрація з гарантією – починаємо працювати над вашою ТМ!

ОСНОВНА ПЕРЕВАГА: ЛОГОТИП зі ЗНАКОМ ®

ЗАМОВИТИ РОЗРОБКУ ЛОГОТИПУ

Як отримати логотип для реєстрації: розробка / редизайн

  1. У  Вас є назва, ім’я бренда, однак після проведення попереднього пошуку виявилося, що вона не може бути зареєстрованою в якості торговельної марки. Ми стилістично «трансформуємо» Вашу назву у графічний логотип, який дозволить пройти всі умови реєстрації і при цьому збереже ідею, закладену в назві. Це найчастіший випадок, коли до нас звертаються клієнти.
  2. У Вас є логотип, однак первинна перевірка показала, що він не має розрізняльної здатності (ознак індивідуальності ). Ми доробимо Ваш знак таким чином, коли він був єдиним у своєму роді і відповідав усім жорстким вимогам реєстрації.
  3. Вам потрібен логотип як виключно зображувальне позначення – малюнок/символ/, емблема, без зазначення кольору (чорно-білий) чи кольоровий, простий чи складний за композицією. Ви ділитеся з нами своїм баченням нового лого, ми його розробляємо, перевіряємо на охороноздатність і впевнено готуємо до реєстрації.Таким чином, у будь-якому з випадків (зазначених вище) Ваш логотип у нашому виконанні здобуде один результат – гарантовану  реєстрацію.

Зателефонуйте нам або напишіть – всі нюанси по розробці /доробці/переробці логотипу обговоримо в телефонному чи електронному режимі.

Потрібна розробка назви? Зайдіть сюди!    

Цікавить комбінована торговельна марка (логотип і назва)?  Наша послуга по розробці бренду – тут!         

ВАМ НА ДОПОМОГУ