просп. Валерія Лобановського, 119 Х, Київ, Україна

(050) 836 64 96; (067) 928 68 60 ip@damas.ua Русский English

Про нас

4 факти про компанію «ДАМАС», які найкраще аргументують – чому співпрацювати варто:

  1. Витрачаємо на консультації багато часу. Але не марнуємо, ані Ваш, ані свій

Проконсультувати клієнтів з питань інтелектуальної власності – це невід’ємна частина нашої щоденної роботи. Незалежно від завантаженості , специфічності  питання чи просто настрою (будьмо відвертими). Ви до нас звернулися – ми швидко відповіли, детально проконсультували і роз’яснили,  не перегружаючи Ваші мізки.

Так, наша співпраця може й не мати продовження. Ви могли просто «прозондувати ґрунт» на перспективу чи зробити обдзвін у декілька компаній для порівняння. У будь-якому випадку ми поважаємо Ваш намір чи вибір. І дійсно, консультуємо. Постійно і безоплатно.

  1. Прискіпливі до деталей. Жодної – без уваги

Сфера інтелектуальної власності доволі специфічна. Навіть коли Ви впевнені, що все «промоніторили», про все дізналися і навіть самостійно подали заявку в Укрпатент – не факт, що експертиза закінчиться у Вашу користь. Допустите бодай одну похибку (у визначенні класів МКТП, виду своєї ТМ чи оплати держзборів), товсті скельця окулярів експерта виловлять її миттєво. А вже проплачені кошти не повернуться.

Ми не надто вибагливі чи причіпливі, просто робимо свою роботу акуратно і прискіпливо.

  1. Достукуємося в усі двері. Незалежно від статусу установи.

Про охорону і захист Ваших прав у сфері інтелектуальної власності ми знаємо все. Навіть те, про що і не здогадуєтеся. Бо Ви не фахівець у сфері інтелектуальної власності, і живете в країні, де, на жаль, не вчили змалечку, що порушувати чужі права на ІВ так же неприйнятно, як красти чужі речі.

Якщо потрібно мати справу з держустановами, судами чи недобросовісними конкурентами, аби захистити Ваші  законні права,  – ми достукаємося до дотримання законності скрізь. Але коли до нас звернуться з проханням порушити бодай у чомусь Закон, якому ми служимо, – безапеляційно попросимо за двері.

  1. Молоді, амбітні, людяні.

Хай не 20-30 стабільних розмірених років на ринку патентних послуг, а всього лише 11, але..

Але разом із понад тисячами клієнтів, які не зважали ані на економічну кризу, ані політичну нестабільність останніх років. Які довірилися нам і отримали свої зареєстровані торговельні марки, винаходи, промислові зразки, авторські права. І продовжують довірять, бо звертаються вдруге, втретє, рекомендують своїм друзям, партнерам, а інколи просто телефонують, аби привітати зі святами.  Ми дуже вдячні нашим клієнтам за те, що вони є у нас. І ми цінуємо людяність у людях.

«4 факти про …». Чому  не округлі традиційні «5»,  «7» чи «10», як  зазвичай ведеться в заголовках? Тому що шаблони – не для нас. Увага до кожного клієнта, незалежно від його бізнесу, до кожної справи – незалежно від складності. А по-друге, ми не любимо себе багато нахвалювати, перераховуючи всі принади. Ми любимо свою роботу і раді кожному клієнту.