просп. Валерія Лобановського, 119 Х, Київ, Україна

(050) 836 64 96; (067) 928 68 60 ip@damas.ua Русский English

Отримання патенту

Як запатентувати винахід, дизайн, ідею? У час швидкісних технологій і технічного піратства потрібно не лише генерувати ідеї, а й подбати про їхній захист. Патентування в Україні винаходів, корисних моделей, промислових зразків забезпечить вам не лише надійну правову охорону, а й очікуваний прибуток.

Отримати патент на новий пристрій, склад речовини, спосіб, процес – означає також отримати право передавати й продавати свої права по патенту, а також забороняти іншим особам використовувати без дозволу.

Цікавить міжнародне патентування?  Без проблем. Досвідчений патентний повірений знає як отримати патент у будь-якій країні світу. І почати цю процедуру вже можна після подачі національної заявки на патент, не очікуючи закінчення строку реєстрації.

ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

ПАТЕНТ НА ВИНАХІД

Як подати заявку на патент? При підготовці матеріалів заявки для патентування винаходів – формули й опису, реферату та креслень – вам може знадобитися допомога патентознавця. Наша компанія має професійний досвід, аби надати якісні послуги патентування  в Україні чи зарубіжне патентування. Вартість оформлення патенту від 8000 грн., в тому числі й державні платежі для фізичних осіб.

 Якщо Ваша  розробка не «дотягує» до винаходу – можна запатентувати корисну модель!

Скільки коштує запатентувати  виріб, винахід та як отримати права власності за патентом ви  можете дізнатися по тел. (Viber) 050 836 6496; 093 903 16 24.

Щодо термінів: отримати патент на корисну модель можливо за 7-9 міс., на винахід – через 18 міс. Але замовивши прискорену експертизу, цей термін можливо скоротити до 3-5 міс. (корисна модель) чи 5-7 міс. (на винахід).

ЗАПАТЕНТОВАТИ ДИЗАЙН

Розробили незвичайну упаковку, дизайн етикетки, виробу? У вашій розробці є новизна та оригінальність? Запатентуйте як промисловий зразок!

Термін дії патенту в Україні на промзразок – 10 років від дати подання заявки і може бути продовжений ще на 5 років. Цей охоронний документ засвідчує авторство та виключне право на його використання протягом вказаного строку.

Реєстрація патенту на дизайн – повний пакет послуг від 3000 грн. 

Що потрібно знати про патентування

Хто ми – «ДАМАС»