просп. Валерія Лобановського, 119 Х, Київ, Україна

(050) 836 64 96; (067) 928 68 60 ip@damas.ua Русский English

Отримання патенту

Як запатентувати винахід, дизайн, ідею? У час швидкісних технологій і технічного піратства потрібно не лише генерувати ідеї, а й подбати про їхній захист. Патентування в Україні винаходів, корисних моделей, промислових зразків забезпечить вам не лише надійну правову охорону, а й очікуваний прибуток.

Отримати патент на новий пристрій, склад речовини, спосіб, процес – означає також отримати право передавати й продавати свої права по патенту, а також забороняти іншим особам використовувати без дозволу.

Цікавить міжнародне патентування?  Без проблем. Досвідчений патентний повірений знає як отримати патент у будь-якій країні світу. І почати цю процедуру вже можна після подачі національної заявки на патент, не очікуючи закінчення строку реєстрації.

ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

ua.damas.ua_patents_page_out-02

ПАТЕНТ НА ВИНАХІД

Як подати заявку на патент? При підготовці матеріалів заявки для патентування винаходів – формули й опису, реферату та креслень – вам може знадобитися допомога патентознавця. Наша компанія має професійний досвід, аби надати якісні послуги патентування  в Україні чи зарубіжне патентування. Вартість оформлення патенту від 8000 грн., в тому числі й державні платежі.

 Якщо Ваша  розробка не «дотягує» до винаходу – можна запатентувати корисну модель!

Скільки коштує запатентувати  виріб, винахід та як отримати права власності за патентом ви  можете дізнатися по тел. (Viber) 050 836 6496; 093 903 16 24.

Щодо термінів: отримати патент на корисну модель можливо за 7-9 міс., на винахід – через 18 міс. Але замовивши прискорену експертизу, цей термін можливо скоротити до 3-5 міс. (корисна модель) чи 5-7 міс. (на винахід).

ЗАПАТЕНТОВАТИ ДИЗАЙН

Розробили незвичайну упаковку, дизайн етикетки, виробу? У вашій розробці є новизна та оригінальність? Запатентуйте як промисловий зразок!

Термін дії патенту в Україні на промзразок – 10 років від дати подання заявки і може бути продовжений ще на 5 років. Цей охоронний документ засвідчує авторство та виключне право на його використання протягом вказаного строку.

Реєстрація патенту на дизайн – повний пакет послуг від 2000 грн.

ua.damas.ua_patents_page_out-01

Що потрібно знати про патентування

Хто ми – «ДАМАС»