просп. Валерія Лобановського, 119 Х, Київ, Україна

(050) 836 64 96; (067) 928 68 60 ip@damas.ua Русский English

РЕЄСТРАЦІЯ ТОРГОВЕЛЬНОЇ МАРКИ

Торговельна марка

ua.damas.ua_tm_registration_page

 

Реєстрація торгової марки в Україні – це достатньо специфічний процес зі своїми умовами, вимогами та підводним камінням.

Перш ніж подати документи на реєстрацію знаку – замовте попередній пошук Буде прикро, якщо витрачені Вами кошти на реєстрацію полетять на вітер у разі отримання відмови з Укрпатенту (державні платежі не повертаються, а це 80-90% всієї вартості реєстрації). Це в тому випадку, коли таке ж позначення (словесне, зображувальне) як у Вас або подібне з Вашим уже раніше кимось зареєстровано. Зробивши первинну перевірку по базі вже зареєстрованих і поданих на реєстрацію торговельних марок, в тому числі міжнародних, Ви зводите можливі ризики нанівець.

Отримавши результати попереднього пошуку і переконавшись, що Ваше позначення дійсно унікальне і єдине у своєму роді, – готуйте заявку на реєстрацію. Тут дуже важливо все зробити скурпульозно. Реєстрація торговельної марки в Україні потребує ґрунтовного та грамотного підбору класів, послуг і товарів для Вашого бізнесу.

Якщо Ви недостатньо обізнані з міжнародним класифікатором товарів і послуг (МКТП)  і трохи плутаєтеся в 45 класах – ми допоможемо розібратися.

Подавши заявку на реєстрацію своєї торговельної марки в Україні, Ви можете сміливо подавати її на міжнародну реєстрацію. Зареєструвати свою марку майже в 100 країнах світу –можливо і просто. Спитайте нас – як?

Хочете прорахувати можливі витрати на процес реєстрації? Зайдіть на наш калькулятор вартості реєстрації торгової марки і складіть остаточний кошторис. Зробити це дуже швидко і легко, а головне, Вам все стане зрозуміло по вартості.

І пам’ятайте, що на цьому серйозному шляху (з моменту подачі заявки і до отримання свідоцтва) ми постійно будемо з Вами, незалежно від Вашого місцезнаходження на карті України, – допоможемо, підкажемо, захистимо.

ПОДАТИ ЗАЯВКУ

Додатково для ВАС:

Як визнати Торговельну марку добре відомою?

Що необхідно знати заявнику для реєстрації торговельної марки

Правова допомога до і після реєстрації

Вартість реєстрацій всіх об’єктів інтелектуальної власності

Прискорена реєстрація 

Система охорони географічних зазначень через їх реєстрацію