просп. Валерія Лобановського, 119 Х, Київ, Україна

(050) 836 64 96; (067) 928 68 60 ip@damas.ua Русский English

Попередній пошук

Навіщо і як зробити ПОПЕРЕДНІЙ ПОШУК

Для уникнення відмови в реєстрації своєї ТМ, перед подачею заявки рекомендуємо провести попередній пошук по базам даних торговельних марок.

Ця первинна перевірка необхідна для виявлення схожих та тотожних із Вашим знаком торговельних марок, поданих раніше на реєстрацію і вже зареєстрованих.

Вартість проведення попереднього пошуку

  • 1 500 грн – повний пошук (словесна/зображувальна ТМ) за 7 днів
  • 2 500 грн – повний пошук (комбінована ТМ) за 7 днів

 БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

Якщо Ви вирішили ризикнути і подати на реєстрацію без проведення пошуку, пам’ятайте, що в разі відмови витрачені кошти не повертаються, як і даремно змарновані 18 – 20 місяців на проходження процедури. Тому ще раз зважте, чого вартий такий ризик.

Як ми допоможемо Вам уникнути відмови при реєстрації ТМ

  • Проведемо попередній пошук Вашого знаку на тотожність і схожість із раніше зареєстрованими чи поданими на реєстрацію торговельними марками;
  • Проведемо порівняльний аналіз і перевіримо Ваш знак на відповідність критеріям охороноздатності (на відповідність умовам надання правової охорони);
  • Надамо повний звіт із висновками про можливість і гарантію реєстрації Вашої торгової марки;

Якщо за результатами пошуку подібний до Вашого знак для товарів і послуг уже хтось зареєстрував, Ваші шанси на реєстрацію ТМ дуже низькі. Як вийти з цієї ситуації – ми Вам теж підкажемо і грамотно порадимо:

  1. Які зміни потрібно внести у Вашу ТМ для запобігання отримати відмову;
  2. Як правильно підготуватися до відповіді на попередню відмову;
  3. Як подати заперечення на реєстрацію знаку іншій особі, якщо будуть підстави, що Ваш знак використовують недобросовісно.

Якщо Ви хочете заощадити на попередньому пошуку з комбінованого знаку – ми можемо зробити пошук тільки по його словесної частини і таким чином побачимо, в поєднанні з якими зображеннями використовується словесна частина.

Попередній пошук знаків, тотожних і схожих з Вашим позначенням, серед вже зареєстрованих знаків або поданих на реєстрацію на території України, є однією з гарантій успішної реєстрації Вашої торговельної марки.