просп. Валерія Лобановського, 119 Х, Київ, Україна

(050) 836 64 96; (067) 928 68 60 ip@damas.ua Русский English

Допомога бізнесу

Навіщо реєструвати торговельну марку? Щоб мати повне і законне право продавати під ТМ свої послуги чи товари. Крім того, зареєстрована ТМ відкриває величезне поле можливостей для розкручування свого бізнесу в різних напрямах.

Домен .ua

В Україні все ще діє єдине і залізне правило: домен у зоні .ua можна отримати лише за умови офіційної реєстрації торговельної марки. Є свідоцтво на знак для товарів і послуг – за декілька днів матимете і бажаний домен, а отже, можливість відкрити офіційний веб-сайт компанії, свій персональний сайт, інтернет-магазин тощо. Тривалі перемовини з реєстратором домену та паперове супроводження Вашої заявки на домен не потрібно, зробимо все в режимі on-line протягом 1 дня, але,  зверніть увагу, термін реєстрації торгового знаку від 7 до 16 міс. Звертайтесь, підскажемо оптимальне рішення: мінімальні ціни при скороченому строку реєстрації.

Штрих-код для товару

Виготовляти і продавати товар під своєю торговельною маркою у торговельних мережах можливо лише при наявності спеціального маркування на упаковці – штрих-кодів. Ми можемо отримати їх для Ваших товарів у найкоротший термін. Вартість наших послуг, які включають підготовку всіх необхідних документів,  – 2 000 грн.

Відразу зорієнтуємо Вас по загальній вартості реєстрації штрих-кодів: вступний внесок для фізичних осіб складає 50 дол. США, для юридичних – 150. Далі бюджет залежатиме від кількості штрих-кодів, які  Вам потрібно отримати для своїх товарних позицій.

Ліцензії, франчайзинг, передача прав, продаж

Ви розкрутили свій торговий знак на ринку і шукаєте можливість ґрунтовно закріпитися на ньому?  Розширюйте свій бізнес по моделі франчайзингу. Передайте право на використання Вашої торговельної марки іншій зацікавленій компанії чи партнерам-підприємцям. Який обсяг прав бажаєте передати, на який термін і за яку винагороду – все це згідно з Вашими побажаннями та відповідно до законодавства ми пропишемо в ліцензійному договорі, який грамотно складемо саме для Вас.

 

Продаж торговельних марок – ГОТОВІ РІШЕННЯ

Чим розкрученіший бренд, тим дорожче коштує. Якщо Ваша торгова марка добре зарекомендувала себе на ринку, значить вона теж чогось варта. Змінюєте свій напрям діяльності чи продаєте бізнес – виставляйте свою торговельну марку на продаж, не ігноруйте можливість отримання прибутку чи повернення вже витрачених коштів! Стартап-компанія може швидко викупити її у Вас, ніж очікуватиме закінчення довготривалого реєстрації власного знаку. Ми маємо свою універсальну площадку для продаж торговельних марок – Brandmarketтож запрошуємо на ділову розмову!

Додатково для ВАС:

Поняття “ліцензії”

ФРАНЧАЙЗИНГ ЧИ ЛІЦЕНЗІЯ