просп. Валерія Лобановського, 119 Х, Київ, Україна

(050) 836 64 96; (067) 928 68 60 ip@damas.ua Русский English

Реєстрація авторських прав

Чи доводилося Вам хоча б раз у своєму житті бути жертвою злодіїв, кишенькових або квартирних? А віртуальних?.. Коли створена Вами комп’ютерна гра раптом продається на чужому ресурсі, Ваша мелодія звучить у кліпі невідомої групи, а фотографії з особистого блогу нахабно використовуються на порталі турагенції. І як Ви відреагували на цю крадіжку?

Все, що Ви створюєте своїм талантом, розумом, інтелектом, треба захищати! Якщо Ви дійсно цінуєте свою творчість, не дозволяйте іншим на цьому заробляти.

12

Вивчити інформацію про захист авторських прав, розібратися у всіх правових нюансах, вміти відстоювати свої права, і, нарешті, навчитися заробляти гроші на своєму інтелектуальному праці – можна, хоч і складно без специфічних знань і досвіду.

Знайдіть час, запасіться терпінням, почитайте відповідну літературу, походіть по форумам і блогам, проконсультуйтеся у грамотних патентних повірених і реєструйте свої авторські права.

Якщо все ж відчуваєте, що для Вас це складно і незрозуміло, а головне, Ви не хочете щоб Вами одного разу «скористалися» – зверніться до нас.

23

Що Ви реально отримуєте?

– Державне підтвердження Вашого авторства у вигляді свідоцтва (в нашій країні краще мати «паперове підтвердження» своїх прав);

– Можливість офіційно продавати і передавати свої авторські права іншим особам;

– Отримувати гонорар (роялті);

– Перешкоджати незаконному розповсюдженню Ваших творів, в тому числі в інтернеті;

– Укладати офіційні договори з друкарнями, дистриб’юторами, телеканалами;

– Спокійний сон

Якщо Вам потрібен індивідуальний авторський договір – це теж ми. Якщо Вам потрібна наша допомога в сфері авторського права – зателефонуйте нам за тел. (050) 836-64-96 або напишіть на ip@damas.ua – і ми зв’яжемося з вами в самий найближчий і зручний для Вас час.