просп. Валерія Лобановського, 119 Х, Київ, Україна

(050) 836 64 96; (067) 928 68 60 ip@damas.ua Русский English

Заявка на торгову марку – подача онлайн

5-min

Реєстрація торгової марки онлайн? Перевірити знак на тотожність і схожість швидко? Подача заявки в Укрпатент за 5 хвилин?

Так, ми це робимо за дуже короткий час. Але для чого це може знадобитися вам?

Швидка подача заявки на бренд

  1. Ваш майбутній партнер по бізнесу (наприклад, іноземний представник) хоче для початку переконатися в серйозності та порядності ваших намірів. Працювати на ринку без зареєстрованого знака – поганий тон моветон для бізнесу, тоді як витрати на реєстрацію незначні.
  2. Ваш нинішній конкурент розраховує на ту ж ринкову сферу, що і ви. Першим подати заявку на реєстрацію – значить, першим отримати бажаний домен у зоні .ua і першим заявити про своє право на долю ринку.
  3. Для отримання дати пріоритету. Це Ваш крок на випередження, коли маєте справу з недобросовісним партнером або конкурентом. Як захистити бренд тут.

Що дає право пріоритету тм

Право на торговельну марку набирає чинності з моменту подання заявки на реєстрацію. Ви отримуєте дату пріоритету – першість по часу і реалізації своїх прав на логотип, назву, бренд. Заявник, який подав на реєстрацію схожий з вашим знак,  але після вас – отримає відмову. А також даремно витрачений час і кошти. Тому іноді 5 хвилин вирішує подальшу долю бренду.

І якщо Ваша мета – європейський ринок, то почати процес по міжнародній реєстрації  можна тільки після тільки після отримання дати пріоритету в Україні. Так що рухайтеся швидше, адже бізнес не терпить зволікань і затримок.

Коли у Вас немає часу можливості розібратися з усіма нюансами подачі заявки онлайн – ми допоможемо Вам. Просто зв’яжіться з нами зручним для вас способом і розпитайте про все, що цікавить:

Наш Viber: 050 836 64 96

або номер Вашого мобільного оператора:

067 928 68 60     093 903 16 24    044 599 28 39